Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Lokal na wynajem w miejscowości Warszawa o powierzchni 96.95m2

Tags: , , ,

Lokal na wynajem Warszawa TrzmielowPolecam Państwu doskonale zlokalizowany, elegancki, nowoczesny i wysoki (3,80 m) lokal biurowo-usługowy.
Składa się z ponad 80-metrowej odkrytej przestrzeni i 16-metrowego pomieszczenia sanitarno-socjalnego (w tym łazienka z kabiną prysznicową).
Cała podłoga wyłożona jest gresem, ramy okienne i drzwi – aluminiowe.
Pomieszczenie zlokalizowane jest w apartamentowcu – z 2 wejściami (od strony galerii i klatki schodowej) i z możliwością umieszczenia szyldu przed budynkiem. Wokół – inne lokale komercyjne, na górze apartamenty mieszkalne. Do lokalu przypisane są 2 miejsca parkingowe z boku budynku.
Podana wysokość czynszu dla właściciela jest wielkością netto.
Dodatkowo najemca opłaca czynsz administracyjny (ok. 700 zł), który zawiera jednak przedpłaty za prawie wszystkie media – oprócz tego do opłacenia pozostaje tylko prąd.
Przy zadeklarowaniu dłuższego okresu najmu – cena do negocjacji.
.
Biuro zlokalizowane w apartamentowcu – z 2 wejściami (od strony galerii i klatki schodowej) i z możliwością umieszczenia szyldu przed budynkiem. Wokół – inne lokale komercyjne, na górze apartamenty mieszkalne. Do lokalu przypisane 2 miejsca parkingowe z boku budynku. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Wola/Mirów

Tags: , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione