Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Lokal do zakupu kamienica w miejscowości Warszawa o powierzchni 485.50m2

Tags: , , , ,

Lokal na sprzedaz Warszawa SrodmiesciePowierzchnia nieruchomości to głównie open space z duzymi możliwościami aranżacji. Teren wokół obiektu są starannie zagospodarowane a także utrzymane tereny zielony, zaś ulica a także podjazd do garażu utwardzone. Jana pawła ii, która stanowi jedną z większych arterii komunikacyjnych warszawy, o b. Lokalizacja:
bezpośrednie sąsiedztwo budynku stanowią średnio ogromne budynki. Nie zawiera tez problemu z zaprakowaniem na ogólnodostepnym parkingu wzdłuż ul. Bez okładzin ściennych oraz podłogowych, bez ścianek działowych, sufitów podwieszanych a także białego montażu. Zapraszam na prezentacje! śródmieście/śródmieście. Na dzień obecny lokal jest w stanie surowymt tj. Dużej przepustowości ruchu ulicznego. Nieruchomość umiejscowiona jest w rejonie skrzyżowania ul. Przestronny lokal z witrynami na parterze w śródmieściu, tuż niedaleko ul. Jana pawła!

rozkład oraz standard:
lokal użytkowy o metrażu 485,50 m2, ulokowany na parterze budynku wielorodzinnego, z czego 201,30 m2 mieszcząca się jest na poziomie -1. Pod budynkiem jest również garaż podziemny dla samochodów. Ulica elektoralna jest ulicą o lokalną, dojazdowa do al. Z bardzo dobrze zorganizowaną komunikacją miejską – autobusy, tramwaje, metro (do najbliższej stacji „ratusz” dystans pieszy). Przeznaczenie lokalu:
obiekt doskonale nadaje się na klinikę, przychodnię, spa, siedzibę firmy, agencję reklamową, szkołę językową, call center, usługi szkoleniowe, powierzchnię wystawienniczą, drogerię, etc. Lokal jest bardzo przestronny a także widny, ze wzgledu na fakt, że większość ścian zewnętrzych jest przeszkona jak i wysokość sufitów nieco ponad 4m. Cena sprzedaży: 3 960 000 + vat

dodatkowe informacje:
do lokalu przynależą miejsca parkingowe w garażu pod budynkiem. Budynek:
budynek wybudowany został w latach 2002-2003 oraz jest to obiekt mieszkalno-usługowy, podpiwniczony, z częścią usługową na parterze oraz na -1. Dysponujemy planami nieruchomości.

Tags: , , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione