Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Lokal do wynajęcia kamienica w miejscowości Kraków o powierzchni 480.00m2

Tags: , , , ,

Lokal na wynajem Krakow Gruszeczka

| KRAKÓW – STARE MIASTO – OKOL. UL. KARMELICKIEJ |

Do wynajęcia lokal o pow. 480 m2 usytuowany na pierwszym piętrze 4-piętrowej kamienicy z 1907 roku w okolicach ul. Karmelickiej na Starym Mieście. Lokal składa się z korytarzy, recepcji, 22 pomieszczeń biurowych, 2 kuchni, jadalni, 4 łazienek, 4 WC oraz 4 pomieszczeń gospodarczych. W 22 pomieszczeniach łóżka, szafy i szafki. Jadalnia ze stolikami i krzesłami. Kuchnie z zabudową i z pełnym wyposażeniem. W łazienkach prysznice. We wszystkich pomieszczeniach na podłodze parkiet. Okna plastikowe, instalacje wymienione. Wszystko w świetnym stanie technicznym. Ogrzewanie gazowe. Możliwość podłączenia internetu oraz linii telefonicznej. Stały monitoring budynku. Drzwi antywłamaniowe. Domofon. Winda. Doskonała lokalizacja – 3 min. spacerem do płyty Rynku Głównego, przy ulicy o wzmożonym ruchu pieszych. W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej. Lokal idealny na hostel.

 

OPŁATY: 15000 PLN czynszu najmu (do negocjacji) + media wg zużycia. Wymagana dwumiesięczna kaucja zwrotna (do negocjacji)!

 

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego obowiązującego na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Tags: , , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione