Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

DziaLka do sprzedania w miejscowości Warszawa o powierzchni 1085.00m2

Tags: , , ,

DziaLka na sprzedaz Warszawa TrzmielowDla uniknięcia nieporozumień cena 6,5 mln pln to cena za stan istniejący. W odległości nieco ponad 300 m od działki zlokalizowany stacja metra wierzbno przy al. Uwaga: jako zdjęcia do oferty zamieszczono wizualizacje budynku, którego dotyczy pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę
sprzedający posiada ostateczną oraz prawomocną decyzję o pozwoleniu na budowę na realizację na działce budynku mieszkalnego wielorodzinnego o podwyższonym standardzie. Istniejąca na nieruchomości zabudowa jest objęta ostateczną a także prawomocną decyzją o pozwoleniu na rozbiórkę. Działka inwestycyjna na starym mokotowie z prawomocną decyzją o pozwoleniu na budowę!

położenie
działka znajdująca się jest przy ul. Stary mokotów z uwagi na zachowaną w dużym stopniu architekturę przedwojenną a także charakter zabudowy willowy w sasiedztwie centrum warszawy jest uwazany za jedną z najbardziej pożądanych a także ekskluzywnych dzielnic stolicy. Stan zaawansowania prac projektowych we wszystkich branżach pozwala na niezwłoczne rozpoczęcie realizacji planowanej inwestycji zaraz po wyłonieniu wykonawcy obiektu. Krasickiego, jednej z najpiękniejszych ulic starego mokotowa. Krasickiego, od strony północnej z 4-kondygancyjnym współczesnym budynkiem biurowym o architekturze historyzującej a także z budynkiem jednorodzinnym 2-kondygnacyjnym z lat 30 xx w. Niepodległości a także linie autobusowe. Działka graniczy od południa z boiskiem, od wschodu z 3-kondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym z lat trzydziestych xx w. Budynek zaprojektowany posiada następujące parametry: 800pum podzielone na 7 lokali na trzech kondygnacjach plus 14 miejsc parkingowych w garażu podziemnym.

Tags: , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione