Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

DziaLka do kupienia w miejscowości Sulejówek o powierzchni 1980.00m2

Tags: , , ,

DziaLka na sprzedaz Sulejowek Dobra::SULEJÓWEK SZKOPÓWKA, DZIAŁKA BUDOWLANA 1980m::

Piękna działka budowlana zlokalizowana w najatrakcyjniejszej części Sulejówka- na Szkopówce w rejonie ul.Wspólnej. Malownicza okolica z dużą ilością zieleni, w odległości 200m znajduje się las. W bezpośrednim sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna. W odległości ok.600m pętla autobusowa warszawskiej linii 514, 1200m do stacji PKP Wola Grzybowska (SKM, KM). W promieniu 1km szkoła, przedszkole, przychodnia zdrowia, sklepy spożywcze, kościół.

Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 40x49m, zalesiona mieszanym drzewostanem. Przy działce znajdują się wszystkie media miejskie: prąd, woda, gaz, kanalizacja. Położona jest ona przy gminnej drodze.

Teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego- przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (MN). Dla terenu tego ustala się: *min.wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej 60% *max.ilość kondygnacji 3 *wysokość zabudowy do 12m *max.wskaźnik intensywności zabudowy 0,4 (jest to stosunek sumy wszystkich kondygnacji nadziemnych wszystkich budynków zlokalizowanych na działce do powierzchni tej działki). Normatyw budowlany dla zabudowy wolno stojącej wynosi 1000mkw, w związku z czym jest możliwość podziału działki na dwie (przy podziałach wtórnych dla działek budynków wolno stojących dopuszcza się 10% tolerancję powierzchni). Plan zezwala również na zabudowę szeregową i bliźniaczą, gdzie minimalna powierzchnia nowotworzonej działki dla zabudowy szeregowej wynosi 180mkw, zaś dla bliźniaczej 260mkw.

W ofercie posiadamy również 2 sąsiednie działki- jedną narożną o powierzchni 1980mkw (w cenie 832tys.zł) i drugą o metrażu 1651mkw (w cenie 693tys.zł). /MAZOWIECKIE/miński/Sulejówek/Sulejówek/Szkopówka

Tags: , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione