Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

DziaLka do kupienia w miejscowości Poznań o powierzchni 11486.00m2

Tags: , , ,

DziaLka na sprzedaz Poznan Biale_BlotaNieruchomość zlokalizowana jest wśród zwartej zabudowy ulicowej, częściowo luźnej staromiejskiej, miasta Poznania, przy ulicach w pełni urządzonych i utwardzonych, z chodnikami, z dostępem i dojazdem do nieruchomości od strony ulicy Hallera, w strefie śródmiejskiej miasta Poznania, w sąsiedztwie innych nieruchomości o przeznaczeniu podobnym, handlowo-usługowym i mieszkalno-usługowym lub mieszkalnym.
Nieruchomość stanowią małe działki, przylegające do siebie, ułożone w ten sposób, że tworzą łącznie ze sobą dwa wydłużone prostokąty, łączące się ze sobą końcami, pod kątem prostym, z czego jeden leży wzdłuż ulicy Hallera, tuż za narożnikiem z ulicą Głogowską a drugi prostokąt zaczyna się od końca tamtego i skierowany jest prostopadle, w głąb do ulicy Hallera, na działce z budynkiem typu biurowo-produkcyjno-magazynowym o pow. zabudowy 664m p.u. 564,4 oraz w dalszej części, innym budynkiem pełniącym funkcję stróżówki lub portierni o pow. zabud.64m.
Wszystkie te obiekty w II etapie inwestycji przeznaczone są do rozbiórki.
3 działki są aktualnie ogrodzone i użytkowane łącznie z terenem Wielkopolskiej Giełdy Odzieżowej jako utwardzony parking.

Dla przewidywanej funkcji nieruchomości duże znaczenie ma właśnie dobre położenie, dogodność w korzystaniu ze środków komunikacji publicznej.
Nieruchomość posiada dostęp do infrastruktury technicznej: wodociągowej, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, gazowej, energetycznej kablowej i teletechnicznej.
Cena 9,5 mln netto

Tags: , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione