Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Dom pod wynajem w miejscowości Pruszków o powierzchni 240.00m2

Tags: , , ,

Dom na wynajem Pruszkow Osiedle Nowoczesny, zadbany i wyposażony dom – segment bez vis-a-vis do wynajęcia na dłuższy okres. Dom leży na zewnątrz osiedla Ostoja, na styku miejscowości Pruszków i Komorów, przy ulicy wyłożonej kostką. Aranżacja pomieszczeń daje poczucie przestrzeni, światła i wygody, a jednocześnie sprawia, że dom jest przytulny. Wysokiej jakości wyposażenie kuchni i sanitariaty. Duża ilość miejsc do przechowywania: szafy wnękowe i garderoby. Poszukiwani lokatorzy bez psa.

Parter stanowią pomieszczenia gospodarcze (spiżarnia, łazienka, kotłownia i garaż), oddzielone drzwiami od hallu głównego, oraz pokój z wyjściem do ogródka, mogący służyć jako biuro. Życie rodzinne zaczyna się na piętrze gdzie salon, jadalnia i kuchnia stanowią otwartą przestrzeń oraz bardzo ładna toaleta. Następne piętro to trzy śliczne, jasne pokoje oraz piękna łazienka i pojemna garderoba. Ostatnie piętro stanowią dwa bardzo duże pokoje w boazerii i garderoba. Schody, poręcze i podłogi z jasnego dębu. W łazienkach i kuchni – nowoczesne gresy. Brama i drzwi garażowe na pilot, miejsca parkingowe w ogródku przed domem i przed bramą, z tyłu budynku ogródek z trawnikiem i gęsty żywopłot. W wyposażeniu: wypoczynek skórzany, telewizor z szafką tv, stół + 8 krzeseł, łóżko 1-osobowe, sofka, pralka, nowoczesne oświetlenie we wszystkich pomieszczeniach. W kuchni: duża lodówka, piekarnik elektryczny, płyta ceramiczna, zmywarka 45cm, kuchenka mikrofalowa.
14km do centrum Warszawy. Bardzo dobra infrastruktura w bliskiej okolicy: sklep samoobsługowy, szkoła, basen, plac zabaw, przedszkole, ośrodek zdrowia, kolejka WKD (600m) i autobus. Na cele biurowe – do ceny doliczany jest podatek VAT. Wolne od zaraz.
antena satelitarna

Tags: , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione