Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Dom na sprzedaż w miejscowości Warszawa o powierzchni 369.00m2

Tags: , , ,

Dom na sprzedaz Warszawa WilanowIzolacja pozioma oraz pionowa wykonana starą metoda np. Okna skierowane są na 4 strony świata, natomiast sam dom, który daje poczucie komfortu a także bezpieczeństwa oraz dużej przestrzeni. Ściany z czerwonej cegły podwójne a między nimi wełna mineralna. Parter:
wiatrołap 3m2
hall 25m2
salon 57m2
kuchnia 30m2 patio
spiżarnia 3m2
łazienka 9m2
gabinet 16m2
służbówka 12m2
piętro:
salon tv 50m2
pomieszczenie sypialniane 35m2
s 30m2
pomieszczenie sypialniane 25m2
pokoj kąpielowy 25m2
kotłownia oraz pralnia 6m2
łazienka 6m2
strych gosp. Piec usytuowany jest na strychu w kotłowni, a sam piec firmy francuskiej „atlantic” zawiera kocioł, który wyposażony jest w blachę tytanową – która jest niezniszczalna. Około 30m2
siatka kute plus kamień

zapraszam na prezentację jak i składanie własnych ofert cenowych wilanów/zawady. Wszystkie media, kanalizacja miejska a także system alarmowy. Z tyłu domu park z rzeczką wilanówką, z przodu główna ulica z przystankiem mza. Sprzedam wolno stojący dom na 369m2 na działce 520m2, w rezerwacie przyrody „morysin” w wilanowie. Kuchnia oddzielna 30m z oknami na 3 strony świata a także wyjściem przez okazałe oraz podwójne wyglądające korzystnie drzwi na loża. Czujemy sie jakbyśmy mieszkali w mieście a za razem poza nim. Pomieszczenia na parterze mają 3 metry wysokości, natomiast na piętrze prawie 2,7 metra wysokości. Samochodem możemy dojechać do centrum miasta w prawie 20 minut, natomiast komunikacją miejską w prawie godzinę. Dom składa sie z dwóch poziomów. Okna ręcznej roboty, z drewna z nieodciągniętą żywicą nigdy nie będą się wypaczać, takie same podłogi, gruba deska. Dom rozłożysty bez piwnic a także wilgoci, energooszczędny, opłaty za ogrzewanie w 1/3 wysokości opłat w stosunku do innych domów tej powierzchni. W domu położone są 2 łazienki – wszystkie z oknami + bardzo urokliwy pokój kąpielowy 25m2 z wolnostojącą wanną oraz kabiną prysznicową również z oknem. Bardzo okazały garaż 40m2 + 2 miejsca przed garażem zadaszone. Dom ma również własne ujęcie wody do podlewania ogródka.

Tags: , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione