Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Dom do zakupu w miejscowości Wieliczka (gw) o powierzchni 188.42m2

Tags: , , ,

Dom na sprzedaz Wieliczka_(gw) Grabownica

O% prowizji od Kupującego. Wynagrodzenie Pośrednika w załości pokrywa strona sprzedająca.

Dom wolno stojący jednorodzinny o powierzchni użytkowej 139m2 położony na działce 760m2. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym bez podpiwniczenia.

Na parterze może  znajdować się salon połączony z jadalnią i kuchnią, łazienka, przedpokój, garaż. Na  drugim poziomie zaprojektowano trzy lub cztery sypialnie, łazienkę ( w przypadku trzech sypialni dodatkowo garderoba i obszerna łazienka).

Budynek położony na osiedlu gdzie docelowo znajdować się będą 4 budynki wolno stojące.  Oferta dotyczy ostatniego wolnego domu, oddawanego w stanie surowym zamkniętym czyli całkowite wykończenie budynku z zewnątrz wraz z ogrodzeniem i kostką brukową. Wnętrze wraz z rozprowadzeniem instalacji, tynków i wylewek do wykończenia  we własnym zakresie. Istnieje możliwość wykończenia budynku do tzw. stanu deweloperskiego ( cena do ustalenia). Obecnie dom stanie surowym otwartym. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na  www.tectum-developer.pl oraz do oglądania nieruchomości  po wcześniejszym umówieniu spotkania. 

Tags: , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione