Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Dom do zakupu w miejscowości Warszawa o powierzchni 135.00m2

Tags: , , ,

Dom na sprzedaz Warszawa MokotowPrestiżowe sąsiedztwo zapewnia bezpieczeństwo – kilka kroków dalej umiejscowiony m. Na pierwszym piętrze są 2 sypialnie i łazienka z wanna. To bezapelacyjnie dom z duszą, który będzie doskonały dla ludzi lubiących nietuzinkowe miejsca. Nie posiada wątpliwości, że tu mieszkała artystka. W większości pokoi na podłodze znajdzemy deski, w salonie mozajkę ceramiczną. Pieszy dystans do urokliwego parku morskie oko, kawiarenek, restauracji oraz rozlicznych pubów. Klimatyczny dom tuż obok parku morskie oko!

opis nieruchomości:
jest to wyjątkowa nieruchomość dla wyjątkowego klienta. Trzecia półpiętro to open space do dowolnej aranżacji, który może z powodzeniem pełnić rolę kolejnej sypialni, pracowni, bawialni etc. Gospodarcze, toaleta, łazienka. Rozkład:
na parterze położony salon z kominkiem, kuchnia z jadalnią, mały hall. Mimo bliskości ulicy puławskiej, w ogrodzie panuje spokój a także błoga cisza. Przypominająca stylem klimatyczne mieszkania paryża. Po przekroczeniu progu zostajemy zaczarowani magią tego miejsca, którą umożliwia się wyczuć w każdym jego kącie. 500 pln

lokalizacja:
doskonała lokalizacja, zarówno ze względu komunikacji z centrum, jak również najbliższego otoczenia. Z jadalni zejscie do cichego ogródka. Dodatkowe informacje:
dom doskonale nadaje się również na biuro, siedzibę firmy, showroom, kancelarię. Cena najmu na usługi biurowe wynosi 4. Dom prefabrykowany w technologii energooszczędnej.

Tags: , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione