Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Dom do nabycia w miejscowości Piaseczno (gw) o powierzchni 152.00m2

Tags: , , ,

Dom na sprzedaz Piaseczno_(gw) ZimnicaParter: składa się z wiatrołapu (sieni), garderoby (z dużą szafą wnękową w zabudowie), łazienki, przestronnego salonu z kominkiem oraz kuchni. Podłoga w sieni, garderobie, łazience wyłożona terakotą, w salonie i kuchni podłoga z deski jesionowej. Na suficie belki drewniane. Na górę prowadzą schody jesionowe.

Góra: 2 sypialnie, łazienka, kącik do pracy z komputerem, hol. Na podłodze deski sosnowe, w łazience terakota i maty podłogowe.

Kuchnia wyposażona w sprzęt AGD (lodówka, piekarnik, okap, płyta ceramiczna, zmywarka).

Łazienka: umywalka w zabudowie, sedes – górnopłuk, kabina przysznicowa z hydromasażem, na podłodze mata podłogowa, bateria i dodatki w kolorze starego złota.

Łazienka góra: zabudowana wanna z hydromasażem, umywalka na postumencie, sedes i bidet; baterie, dodatki i hydromasaż w kolorze starego złota.

Dom i garaż wyposażone w alarm. Brama wjazdowa i garażowa wyposażone w systemy automatycznego otwierania

Garaż z podcieniem – zbudowany w stylu podobnym do domu

Ogrzewanie z kominka z płaszczem wodnym i zbiornikiem utrzymującym temperaturę wody lub elektryczne (obydwa z możliwością regulowania temperatury)Opis

Położenie: w starym sadzie jabłkowym i w okolicy obecnych sadów jabłkowych; za Magdalenką (5 minut jazdy samochodem od Magdalenki); miejscowość Garbatka, na osiedlu składającym się z 14 domów. Powierzchnia działki: 1117 m2 Powierzchnia całkowita domu: 152 m2 Powierzchnia użytkowa domu: 111 m2 Garaż z podcieniem – zbudowany w stylu podobnym do domu. Rok budowy: 2005 r.

DZIAŁKA: ogrodzenie drewniane, styl zgodny z polską tradycją; na działce jabłonie oraz zagajnik 9 brzózek, działka obsadzona krzewami. Ogród przygotowany do posiania trawy. Do garażu prowadzi podjazd z kostki brukowej.

PARTER: wiatrołap (sień), garderoba (z dużą szafą wnękową w zabudowie), łazienka, przestronny salon z kominkiem oraz kuchnia. Podłoga w sieni, garderobie, łazience wyłożona terakotą, w salonie i kuchni podłoga z deski jesionowej. Na suficie belki drewniane. Na górę prowadzą schody jesionowe.

Kuchnia: wyposażona w sprzęt AGD (lodówka, piekarnik, okap, płyta ceramiczna, zmywarka)

Łazienka: umywalka w zabudowie, sedes górnopłuk, kabina przysznicowa z hydromasażem, na podłodze mata podłogowa, bateria i dodatki w kolorze starego złota.

GÓRA: 2 sypialnie, łazienka, kącik do pracy z komputerem, hol. Na podłodze deski sosnowe, w łazience terakota i maty podłogowe.

Łazienka: zabudowana wanna z hydromasażem, umywalka na postumencie, sedes i bidet; baterie, dodatki i hydromasaż w kolorze starego złota.

WYPOSAŻENIE INNE: Dom i garaż wyposażone w alarm. Brama wjazdowa i garażowa wyposażone w systemy automatycznego otwierania.

Dom i garaż wybudowane w technologi szkieletu drewnianego. Dom z zewnątrz otynkowany. Dach domu i garażu pokryty dachówką bitumiczną. Okna i drzwi drewniane, okna wyposażone w szyby antywłamaniowe.

Ogrzewanie z kominka z płaszczem wodnym i zbiornikiem utrzymującym temperaturę wody lub elektryczne (obydwa z możliwością regulowania temperatury).

WYKOŃCZENIA: włoskie gresy, włoski biały montaż, włoskie baterie, oświetlenie zewnętrzne, w pełni wyposażona kuchnia, rolety rzymskie.

.

Tags: , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione