Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Dom do nabycia w miejscowości Nieporęt o powierzchni 248.86m2

Tags: , , ,

Dom na sprzedaz Nieporet Wziachowo_WielkieOsiedle nad Kanałem – JESTEŚMY WYŁĄCZNYM BIUREM SPRZEDAŻY INWESTORA.
Nasza nowa inwestycja zlokalizowana jest w swoistych „widłach” jakie tworzą między sobą, Kanał Żerański z jednej strony, i urocza rzeczka o nazwie Czarna z drugiej.
To kameralne osiedle składające się z 6 domów w zabudowie bliźniaczej położone jest z dala od głównych ciągów komunikacyjnych, lecz jednocześnie na tyle blisko, by dojazd do Centrum zarówno środkami komunikacji miejskiej jak i własnym transportem nie stanowił uciążliwości.

Osiedle nad Kanałem zlokalizowane jest malowniczej w miejscowości Stanisławów w gminie Nieporęt w odległości jedynie, około 25 km od centrum Warszawy. Do niezaprzeczalnych atutów tej lokalizacji zaliczyć trzeba dodatkowo piękną okolicę, świetny mikroklimat oraz bezpośrednią bliskość Zalewu Zegrzyńskiego, doskonałego miejsca do wypoczynku i rekreacji.

Przyległa do Kanału Królewskiego działka o powierzchni 8000 m2 została podzielona na sześć o powierzchni od 850 m2 – 900 m2 i jedną o powierzchni 2200 m2 oraz wspólną dla wszystkich drogą podjazdową o szerokości 6 m. Właściciele wszystkich działek nabędą także udziały w głównej drodze prowadzącej do osiedla. Powierzchnia domu wraz z garażem (na dwa stanowiska) wynosi 240 m2, dodatkowo zaś można wykorzystać strych o powierzchni 40 m2.
Z uwagi na kameralny charakter i położenie, istnieje możliwość ogrodzenia całej powierzchni osiedla i zamknięcie go dla osób trzecich. Domy położone są stroną ogrodową od południa, wejściem od północy od drogi dojazdowej. Działki zaopatrzone są w prąd, gaz i wodę miejską.

Technologie i materiały:

– Ławy fundamentowe wylewane żelbetonowe

– Fundamenty budowane z bloczków fundamentowych B4, docieplenie – 10 cm styropianu Termo-w

– Ściany nośne dwuwarstwowe murowane z ceramicznych pustaków szczelinowych kl.15 grubości 25cm ocieplone metodą lekką mokrą – styropian EPS 70 grubości 15cm i tynkiem silikatowym. W miejscach elewacji z cegły klinkierowej ściany trójwarstwowe z dociepleniem 12 cm styropianu.

– Ściany wewnętrzne działowe i nośne murowane z pustaków ceramicznych szczelinowych kl.15 grubości odpowiednio 12 i 25 centymetrów.

– Stropy i schody monolityczne żelbetonowe.

– Kominy systemowe PRESTO. Ponad dachem cegła klinkierowa.

– Dach w konstrukcji drewnianej. Kąt nachylenia połaci 45 stopni. pokrycie wstępne folia wysoko-paroprzepuszczalna. Pokrycie zasadnicze dachówka ceramiczna zakładkowa koloru grafitowego. System odprowadzania wody z dachy (orynnowanie) – LINDAB.

670.000 zł jest ceną za stan surowy otwarty.
Istnieje możliwość doprowadzenia do stanu developerskiego według zaleceń klienta. /MAZOWIECKIE/legionowski/Nieporęt/Stanisławów koło Legionowa

Tags: , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione