Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Dom do nabycia w miejscowości Kąty Wrocławskie (gw) o powierzchni 138.80m2

Tags: , , ,

Dom na sprzedaz Katy_Wroclawskie_(gw) Smardzow
W przypadku tej oferty KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI – całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa deweloper, a oferowane ceny nieruchomości są zgodne z cennikiem dewelopera.

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej w Kątach Wrocławskich w okolicach ulicy Okrzei. Oferta dotyczy środkowego szeregu M3. Inwestycja jest w trakcie realizacji. Do grudnia tego roku planowane jest już zadaszenie szeregu, a oddanie do użytku przewidziane jest na MAJ 2011. Świetna lokalizacja! Szkoła, przedszkole, usługi w promieniu dojścia pieszego.

Inwestycja obejmuje 6 domów. Każdy segment o powierzchni 138mkw. Cztery sypialnie, salon, kuchnia i dwie łazienki. Każdy poszczególny segment można jednak rozwiązać indywidualnie (w odpowiednim stadium budowy). Cała inwestycja będzie ogrodzona. Oprócz garażu i miejsca postojowego przed nim przewidzianych jest 8 miejsc parkingowych wewnątrz założenia. Do całości wjazd przez bramę na pilota.

Dom dostępny jest w dwóch wariantach cenowych. Pierwszy wariant to stan bez instalacji, wykończenia ścian i wylewek podłogowych – środkowy szereg 360 000zł i 430 000zł drugi wariant określany jako stan DEWELOPERSKI PODWYŻSZONY, czyli wylewki podłogowe, gładzie gipsowe, wszystkie instalacje łącznie z piecem i grzejnikami.

Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą. Kąty Wrocławskie to świetna lokalizacja dla ludzi szukających wytchnienia od wielkomiejskiego zgiełku. Piękna architektura Starego Miasta zachęca do spacerowania, a okoliczne miejscowości bogate w pałace i sady wzdłuż Doliny Bystrzycy będą znakomitym punktem rowerowych wypadów. Miasto jest dobrze skomunikowane z regionem – 15min autostradą A-4 do Węzła Bielańskiego, 20min drogą powiatową do Wrocławia, 25min ze stacji kolejowej Kąty Wrocławskie do Wrocław Główny.

Zapraszam na prezentację! Wszystkie dodatkowe informacje pod numerem telefonu 665 553 958

Osoba odpowiedzialna za ofertę: Katarzyna Powązka kom: 665 553 958

Tags: , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione