Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Dom do kupienia w miejscowości Warszawa o powierzchni 135.00m2

Tags: , , ,

Dom na sprzedaz Warszawa MokotowKlimatyczny dom tuż niedaleko parku morskie oko!

opis nieruchomości:
jest to wyjątkowa nieruchomość dla wyjątkowego klienta. W większości pokoi na podłodze znajdzemy deski, w salonie mozajkę ceramiczną. Z jadalni zejscie do cichego ogródka. To bezapelacyjnie dom z duszą, który będzie doskonały dla ludzi lubiących o wysokim standardzie miejsca. Nie posiada wątpliwości, że tu mieszkała artystka. Pieszy dystans do urokliwego parku morskie oko, kawiarenek, restauracji oraz rozlicznych pubów. Gospodarcze, toaleta, łazienka. Po przekroczeniu progu zostajemy zaczarowani magią tego miejsca, którą daje się wyczuć w każdym jego kącie. Cena najmu na usługi biurowe wynosi 4. Trzecia dół to open space do dowolnej aranżacji, który może z powodzeniem pełnić rolę kolejnej sypialni, pracowni, bawialni etc. 500 pln

lokalizacja:
doskonała lokalizacja, zarówno ze względu komunikacji z centrum, jak również najbliższego otoczenia. Na pierwszym piętrze są 2 sypialnie a także łazienka z wanna. Dodatkowe informacje:
dom doskonale nadaje się również na biuro, siedzibę firmy, showroom, kancelarię. Rozkład:
na parterze umiejscowiony salon z kominkiem, kuchnia z jadalnią, mały hall. W przyziemiu są dwa pomieszczenia z oknami, pom. Mimo bliskości ulicy puławskiej, w ogrodzie panuje spokój oraz błoga cisza. Przypominająca stylem klimatyczne mieszkania paryża.

Tags: , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione